Niestety to drugi rok z rzędu, w którym NAJWAŻNIEJSZEJ części sezonu nie będziemy mogli rozegrać w naszym domu – Netto Arenie!

Na pierwsze mecze fazy play-off jesteśmy zmuszeni przenieść się do legendarnej hali przy ul. Twardowskiego 12. W tym czasie w Netto Arenie odbywać się będzie inna impreza.
Nie dołujemy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Dlatego już dziś zapraszamy Was do stworzenia niezapomnianej atmosfery w legendarnej hali, w której do dziś czuć ducha szczecińskiego basketu!

Niestety wraz z przymusową zmianą hali mamy dla Was kilka bardzo istotnych informacji:
1. Liczba miejsc w hali jest mocno ograniczona. Dlatego ruszamy z przedsprzedażą, aby uhonorować tych kibiców, którzy w tym sezonie kupowali już bilety na mecze Kinga Szczecin.

2. Do puli wejściówek w przedsprzedaży trafi 500 biletów na mecz King Szczecin – Czarni to Wy! Cena biletów będzie taka sama – jak na mecze fazy zasadniczej. Karnety z rundy zasadniczej obowiązują także na mecze fazy play-off. Karnetowicze nie muszą się zatem obawiać o miejsca w hali przy ul. Twardowskiego!

3. Zasady przedsprzedaży są bardzo proste. Jeśli kupiłeś bilet na jakikolwiek mecz Kinga Szczecin w tym sezonie, możesz kupić bilet na mecz fazy play-off w serwisie abilet.pl! Aby tego dokonać musisz posiadać szesnastocyfrowy kod, który znajduje się nad kodem kreskowym zakupionego wcześniej biletu. (Jeśli pozbyłeś się biletu, to skontaktuj się z pomocą serwisu abilet.pl. Chętnie pomogą).

4. Każdy użytkownik może kupić maksymalnie 5 biletów w przedsprzedaży.
Robimy wszystko, aby do sprzedaży w kolejnych etapach włączyć jeszcze większą ilość biletów. Pracujemy nad tym, aby zakup biletów w kolejnych etapach był dużo łatwiejszy i mniej restrykcyjny. Ilość wejściówek jest mocno ograniczona. Jako klub musimy przygotować też odpowiednią ilość biletów dla kibiców gości.

PRZEDSPRZEDAŻ RUSZY W PIĄTEK 15.04!

W razie pytań – służymy pomocą. Odpowiemy na wszystkie pytania!

playoff

Komentarze

0