W jakim składzie KING Wilki Morskie Szczecin zainaugurują we wtorek tegoroczny sezon Tauron Basket Ligi? To pytanie zadają sobie nie tylko kibice czy dziennikarze, ale także sztab szkoleniowy naszego beniaminka.

Przypomnijmy, że w okresie przygotowawczym cała seria zdrowotnych nieszczęść dopadła drużynę Wilków. Nie było ani jednego spotkania kontrolnego, podczas którego trener Krzysztof Koziorowicz mógłby skorzystać z pełnego składu i wypróbować wszystkie taktyczne warianty meczowe. Jak więc zespół zaprezentuje się we wtorek?

Dyspozycja zdrowotna poszczególnych zawodników KING Wilkowego teamu to zagadka, na którą odpowiedzi nie znają nawet najstarsi górale. „Decyzję o tym kto zagra podejmiemy wspólnie tuż przed samym meczem” – tak krótko na pytania dziennikarzy odpowiada szkoleniowiec naszego beniaminka.

Póki co zespół KING Wilków Morskich Szczecin trenuje już we wrocławskiej hali Orbita i bez względu na skład wyjściowy zapowiada walkę o każdy centymetr parkietu. Walkę tą będziemy obserwować na miejscu we Wrocławiu i każdą kroplę potu naszych koszykarzy rzetelnie zrelacjonujemy …

tekst: Adam Wosik.

Komentarze

0