Sprzedaż karnetów na mecze Kinga Szczecin w sezonie 2018/2019 ruszyła. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem serwisu kingwilki.abilet.pl!

Wilki Morskie przygotowały też specjalną promocję, czyli tzw. „KARNET KIBICA”, do którego dołączona zostanie oryginalna granatowo-bordowa koszulka meczowa Kinga Szczecin zupełnie za darmo. Cena tej specjalnej wejściówki to 300 złotych i można ją nabyć TYLKO ZA POŚREDNICTWEM KLUBU. Karnet obowiązuje na miejsca w sektorze A5, który w nadchodzącym sezonie będzie sercem Klubu Kibica Wilków Morskich. „KARNET KIBICA” jest aktywny tylko wtedy, gdy kibic ma na sobie koszulkę meczową Kinga Szczecin.

Zainteresowanych zakupem „KARNETU KIBICA” z gratisową koszulką meczową prosimy o kontakt pod adresem e-mail: p.sierakowski@kingwilki.pl. 

Ceny pozostałych karnetów dostępnych w ofercie kingwilki.abilet.pl: 

Sektory:  A3, A4, A6

Karnety w cenach: normalny – 230,00 zł / ulgowy – 150,00 zł

Sektory: A2, A7, A8 

Karnety w cenach: normalny – 200,00 zł / ulgowy – 120,00 zł

Sektor „Rodzinny A1″

Karnety w cenach: normalny – 200,00 zł / ulgowy – 120,00 zł / dziecięcy – 15,00* zł

*Karnety za 15 zł w sektorze rodzinnym obowiązują dla dziecka do 12 lat przy zakupie karnetu normalnego w pełnej cenie. Wymagany jest dokument określający wiek dziecka.

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę do 17 października 2018 lub będzie do odbioru w kasie przed pierwszym lub kolejnymi meczami.

Karnety i bilety ulgowe przysługują: 

uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom, rencistom inwalidom wojennym i kombatantom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Komentarze

0