King Szczecin informuje, że doszedł do porozumienia ws. nowego kontraktu z Mateuszem Bartoszem. Dla podkoszowego zawodnika będzie to czwarty sezon spędzony w barwach Wilków Morskich. Dłuższy staż w organizacji ze Szczecina mają tylko Maciej Majcherek oraz Paweł Kikowski.

- Cieszę się, że dołączyłem do grona tak wytrawnych i doświadczonych zawodników, jak ci wspomniani. Chciałbym kontynuować tę swoją drogę jak najdłużej. Ja odnoszę takie wrażenie, że się tutaj w Szczecinie rozwinąłem. Chciałbym wspierać tę drużynę i zdobywać z nią jakieś większe cele – mówi Mateusz Bartosz.

Popularny „Mateo” ma za sobą niezwykle udane mecze w barwach Kinga Szczecin. Szczególnie końcówka minionego sezonu była znakomita w wykonaniu Mateusza Bartosza. Podkoszowy w pojedynkach z Polskim Cukrem Toruń oraz Legią Warszawa notował odpowiednio 10 punktów i 10 zbiórek oraz 16 punktów i 17 (!) zbiórek.

- Miałem też inne opcje, ale długo się nie zastanawiałem nad swoją decyzją. Rozmawiałem z trenerem Bielą, który już po zakończeniu minionego sezonu zapowiedział, iż chciałby abym został w Szczecinie na kolejny rok. Od tamtego momentu, to było dla mnie oczywiste jaka będzie moja decyzja. Ja i moja rodzina czujemy się w Szczecinie bardzo dobrze i to był jedyny słuszny wybór – dodaje Mateusz Bartosz.

Komentarze

0