Po głębokiej analizie doszliśmy do wniosku, że ostateczna cena Karnetu Kibica wyniesie 250 złotych, a nie jak wcześniej zakładano 300 złotych. Chcemy uhonorować kibiców, którzy zdecydowali się zasiąść w sektorze A5 i zintegrować się we wspólnym dopingu naszemu zespołowi.

Przypominamy, że do każdego zakupionego Karnetu Kibica dołączana jest nowa granatowo-bordowa koszulka meczowa od Stoprocent zupełnie gratis! 

Zrezygnowaliśmy również z obostrzenia, które dotyczyło ubrania koszulki meczowej w dniu meczu, aby Karnet Kibica był ważny. Karnet Kibica będzie ważny także bez ubranej koszulki meczowej.

Koszulki meczowe można nabywać również bez zakupu Karnetu Kibica. Jej koszt to 150 złotych.

Miejsce odbioru karnetów kibica i koszulek:

Hurtownia KING
ul.Świerczewska 68

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 7-19
Sobota: 7-12

Płatność tylko gotówką.

Istnieje możliwość personalizacji koszulek meczowych, czyli nadruku swojego nazwiska oraz numeru z przodu i tyłu koszulki. Tej sztuki będzie można dokonać osobiście u naszego partnera – firmy „Stempel Service”, która mieści się przy ul. Bolesława Śmiałego 44.

Cena takiej kompletnej usługi (3 nadruki) to 37 złotych brutto. Jeśli interesuje Was naniesienie na tył koszulki tylko swojego nazwiska to cena będzie odpowiednio niższa.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Wiadomości prosimy kierować pod adres: p.sierakowski@kingwilki.pl.

Komentarze

0