Koszykarze KING Wilków Morskich Szczecin rozegrali ze Spójnią Stargard Szczeciński kolejny mecz kontrolny. Tym razem spotkanie miało charakter pokazowy i odbyło się w szczelnie wypełnionej hali Szkoły Podstawowej nr 12 w Podjuchach. To tu na co dzień odbywają się mecze Miejskiej Ligi Basketu.

Rozegrano dwie połowy, z których każda trwała po dziesięć minut. W spotkaniu nie liczono punktów, więc nie wiadomo, która z drużyn wygrała. Nie zabrakło jednak widowiskowych zagrań. Ozdobą sparingu były akcje alley oop grane przez szczecinian.

W przerwie spotkania odbyły się dwa konkursy dla rodziców i dzieci z Letniej Akademii Basketu. Po zakończeniu meczu trener Krzysztof Koziorowicz poprowadził krótki trening z udziałem King Wilków Morskich oraz Spójni Stargard. Ostatnią atrakcją wydarzenia był konkurs wsadów, który zakończył się zwycięstwem Witalija Kowalenki. Opuszczając parkiet zawodnicy jeszcze przez długi czas rozdawali autografy i pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Kolejna okazja do zobaczenia King Wilków Morskich w akcji, to memoriał im. R. Wysockiego. Turniej zostanie rozegrany w dniach 12-14 września 2014 roku w Arenie Szczecin. Wstęp będzie całkowicie bezpłatny.

tekst: Przemysław Sierakowski, foto: Adam Wosik.

Komentarze

0