King Szczecin oraz Darrell Harris osiągnęli porozumienie w sprawie przedłużenia kontraktu. Tym samym popularny „Darek” będzie koszykarzem Wilków Morskich w sezonie 2018/2019.

Darrell był bardzo ważnym zawodnikiem w naszym zespole w zeszłym sezonie. Występuje na istotnej pozycji środkowego. Bardzo się cieszę, że udało nam się porozumieć i zostaje z nami. Darrell miał bardzo udaną drugą połowę sezonu. Był silny pod koszem i każdy zespół miał problem, aby go zatrzymać. Ma wyjątkowy charakter, to wojownik, który nigdy nie odpuszcza. Idealnie pasuje do naszego zespołu, który budujemy. To kolejny zawodnik, który zostaje z nami. Trzon drużyny będzie taki sam. Myślę, że teraz dużo szybciej i łatwiej będzie nam nabrać odpowiednią formę przed sezonem. Chcemy zawodników ze Szczecina i okolic w swoim zespole, aby kibice z regionu utożsamiali się z naszym klubem – mówi Mindaugas Budzinauskas, trener Kinga Szczecin.

Darrell Harris po raz trzeci będzie reprezentował barwy Kinga Szczecin w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W minionym sezonie „Darek” zagrał w 34 meczach Wilków Morskich. Na parkiecie spędzał średnio 20 minut. W tym czasie notował średnio 8 punktów i 7 zbiórek.

Jestem bardzo szczęśliwy, że kolejny rok zagram dla Wilków Morskich. Wielu chłopaków też przedłużyło swoje kontrakty. Trener Budzinauskas to super szkoleniowiec, ma swój plan na grę. To na pewno przekonało mnie do pozostania w Szczecinie. Będziemy walczyć o play-off i medale, bo to cel każdego zespołu. Damy z siebie wszystko, będziemy grać najlepiej, jak potrafimy. Nigdy nie odpuścimy, bo jesteśmy zespołem, który zawsze walczy do końca. W końcówce minionego sezonu kibice dali nam olbrzymi zastrzyk energii swoim dopingiem. Liczymy na to, że będzie tak już od początku nadchodzących rozgrywek – opowiada Darrell Harris.

Komentarze

0